4417 OIL PAINTING
Sold: SEK 2800
Sold den 23 augusti 2021 -
3118 OIL PAINTING
signed, Samuels, båtmotiv. Oil on panel, 59x74cm,
Sold: SEK 800
Sold den 30 mars 2020 -
9295 OIL PAINTING
Sold: SEK 250
Sold den 16 mars 2020
6639 OIL PAINTING (F)
sign, båtmotiv, 43x59,
Sold: SEK 100
Sold den 13 juni 2011 -
7184 OIL PAINTING (F)
2 pcs, Helmut Mantel, båtmotiv, 60x80, 31x39,
Sold: SEK 2000
Sold den 13 juni 2011 -
8015 OIL PAINTING
båtmotiv, sign. W. NELSON, [19753]
Sold: SEK 3300
Sold den 14 februari 2005
1199 OIL PAINTING (F)
Signerad, Båtmotiv, 30x40
Sold: SEK 100
Sold den 13 april 2004 -
2512 Oljemålning
Signerad Kopia, 84x64,Båtmotiv
Sold: SEK 400
Sold den 1 mars 2004